ייעוץ זוגי בשרון

ייעוץ זוגי בשרון

ייעוץ זוגי בשרון

 

אל תמהרו "לפרק את החבילה"

 

מחפשים ייעוץ זוגי בשרון? ייעוץ זוגי מהווה עדיין מסוג הדברים שלא מעט זוגות נרתעים וחוששים מפניו, שכן, הדעה הרווחת היא שהפנייה לייעוץ מעידה על קושי משמעותי בזוגיות, ולעתים קרובות גם הצעד האחרון שלפני "פירוק החבילה".

לצערנו, הקורס לזוגיות מוצלחת אינו נמנה עם הקורסים שאליו נרשמים בתחילת הזוגיות, וחבל שכך, היות ואנשים נוהגים להגיע לייעוץ זוגי רק לאחר שכבר נוצר הקרע ויישנה פגיעה משמעותית באמון, באהבה ובתשוקה.

 

הכנה זוגית מוקדמת, לעומת זאת, עשויה להעניק עקרונות, תובנות וכלים לבניית זוגיות טובה ומוצלחת לאורך שנים.ככל שמגיעים לייעוץ זוגי בשלבים מוקדמים יותר, כך עולים הסיכויים לעצירת ההידרדרות ושיקום מוצלח של מערכת היחסים.

 

התרחישים והגורמים שעלולים להוביל למשבר הזוגיות

 

נהוג בדרך כלל לפנות לייעוץ זוגי בשרון, בתל אביב או בכל מקום בארץ במגוון סיטואציות ותרחישים שונים, החל ממצבים שבהם אחד מבני הזוג (או שניהם) נמצא במשבר ובהתלבטות בנוגע להמשך דרכם המשותפת וכלה בבעיות בתקשורת שמתבטאות ריבים וחילוקי דעות מתמשכים בנושאים טעונים ורגישים כמו קשיים בהורות, מחלוקות כלכליות או עניינים הקשורים אל המשפחה המורחבת.

 

סיטואציות נפוצות נוספות שבגינן פונים אנשים לייעוץ זוגי נוגעות לאובדן אהבה ומשיכה מינית, פערים בתחום האינטימיות והסקס, כמו גם בעיות הנוגעות לחוסר אמון בעקבות בגידות, שקרים, החלטות חד צדדיות וצעדים שננקטים בסתר. לעתים עשויים המתחים בזוגיות להיות מלווים בהתפרצויות של כעס והתנהגות נטולת ריסון עצמי עקב היחסים הקשים בין בני הזוג.

 

טלפון

לשיחה ללא התחייבות

052-5957569


הקניית כלים ליציאה מהמשבר ולבניית תשתית לזוגיות עתידית בריאה ונכונה


בין אם פניתם לייעוץ זוגי בשרון או במקום אחר בסמוך למקום מגוריכם, מטרתו של הייעוץ היא לסייע לכם כבני הזוג לבחון את הבעיות והכשלים בחייכם המשותפים, לזהות את הגורמים שבגינם נגרמו הבעיות הללו ולהציע דרכי תקשורת וכלים שיסייעו לכם בהתגברות על הקשיים ולתפקוד מספק בחייכם המשותפים.

 

הייעוץ הזוגי מציע מגוון דרכים לטיפול בדפוסים הבעייתיים הנפוצים כמו מאבקי כוחות, ליקויים בתקשורת, מריבות בלתי פוסקות או אובדן האינטימיות, כשהדבר עלול, כאמור, לנבוע ממגוון סיבות שונות, החל מלידתו של הילד הראשון במשפחה או מריבות הנוגעות לרקע הכלכלי ועד לתחושות של אובדן החירות.

 

הייעוץ הזוגי הנו תהליך מובנה שבמסגרתו שואפים לשנות את הקיים על ידי זיהוי התחומים הבעייתיים בקשר הזוגי והקניית כלים הן ליציאה מהמשבר והן לבניית תשתית נכונה לזוגיות עתידית בריאה, שתאפשר לבני הזוג להתמודד ביעילות עם משברים נוספים בהמשך הדרך, שכן המציאות מלמדת שכל שלב בחיים עשוי להיות מלווה במשברים האופייניים לו.

 

ייעוץ זוגי בשרון מתקיים  בשדרות ביאליק 24, רמת השרון, ישראל

ייעוץ זוגי בתל אביב מתקיים בקליניקה בכתובת בנימין מטודלה 39, תל אביב, ישראל